RSS
 

Premium Grepolis

Premium Grepolis

Konto premium w Grepolis daje nam różnego rodzaju korzysci, istnieją różne rodzaje premium, mianowicie: Zarządca, Handlarz, Arcykapłanka, Dowódca, Kapitan. Wszystkie te opcje opisujemy niżej.

Premiowane konto w Grepolis można kupić za Złote Monety. Takowe monety możemy nabyć jedynie za pomocą SMSa, przelewu, telefonu, karty kredytowej bądź wykorzystać PayPal, Przelewy24, Moneybookers, Paysafecard, Ukash lub WebMoney.

Ceny i liczby złotych monet są następujące:

* 120 Złotych Monet – 9,99 zł;
* 400 Złotych Monet – 23,99 zł;
* 1000 Złotych Monet – 45,99 zł;
* 2500 Złotych Monet – 89,99 zł;
* 8000 Złotych Monet – 222,99 zł.

Dnia 18.3.2010 został wprowadzony bonus, „Dar od Demeter, 50% więcej złota„, oferta jest ważna aż do odwołania.
Liczby złotych monet i ceny są następujące:

* 180 Złotych Monet – 9,99 zł;
* 600 Złotych Monet – 23,99 zł;
* 1500 Złotych Monet – 45,99 zł;
* 3750 Złotych Monet – 89,99 zł;
* 12000 Złotych Monet – 222,99 zł.

Opcje Premium:

Każda z opcji premium trwa 14 dni i kosztuje 100 sztuk złotych monet.

I. Zarządca

Zarządca w Grepolis wspiera Cie i pomaga Ci rozwijać Twoje imperium. Dzięki jego pomocy możesz ustawić kolejkę 7 więcej zleceń do wykonania, a on przygotuje dla Ciebie wiele ciekawych zestawień.

Kolejnym zestawieniem jest lista pięciu ostatnich raportów z ataków na daną wioskę lub miasto, dostępna w zakładce informacji ogólnych o danej wiosce.
Poza tym w zakładce Raporty możesz stworzyć własne foldery. Są bardzo pomocne w sortowaniu raportów z farmienia wiosek, ataków na inne miasta, szpiegostwa, zaproszeń do sojuszy i tym podobne.

Podgląd handlu

Podgląd poleceń

Podgląd poleceń pokazuje Ci wszystkie obecne działania w Twoim imperium. W szybki i łatwy sposób sprawdzisz jak wykonywane są Twoje polecenia. Możesz w nim również anulować błędne polecenia, o ile wojska nie zawędrowały już zbyt daleko.

Podgląd jednostek

Podgląd jednostek pokazuje Ci zestawienie Twoich wojsk. Możesz w nim zobaczyć, ile jednostek stacjonuje w poszczególnych miastach, jakie surowce są w nich dostępne oraz ilu mieszkańców możesz jeszcze tam wyżywić. Możesz także, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, wyszkolić nowe jednostki.

Podgląd budynków

Podgląd budynków pomoże rozeznać Ci się w rozbudowie Twojego polis. Możesz w nim zobaczyć poziom surowców w poszczególnych miastach oraz koszty budowy. Za pomocą zaledwie jednego kliknięcia możesz budować nowe budynki lub burzyć już istniejące.

Podgląd kultury

Podgląd kultury umożliwia ci rozeznanie w rozwoju kulturalnym twoich miast. Możesz w nim zobaczyć ogólny poziom kultury swojego imperium oraz festyny trwające obecnie w twoich miastach. W podglądzie kultury możesz również rozpoczynać nowe festyny za pomocą jednego kliknięcia.

Podgląd bogów

W podglądzie bogów znajdziesz informacje na temat czczonych bóstw, łask uzyskanych u każdego z nich oraz o świątyniach i posągach w Twoich miastach. Możesz też w szybki i łatwy sposób rzucać zaklęcia na swoje miasta. Dzięki temu masz bogów w swoim imperium przez cały czas na oku.

Podgląd jaskinii

W tym podglądzie widzisz wszystkie twoje jaskinie. Dzięki temu możesz złożyć srebrne monety w odpowiednim mieście.

Podgląd grup miast

W podglądzie grup miast możesz tworzyć grupy i przypisywać do nich miasta. W ten sposób zawsze masz swoje najważniejsze miasta na oku, niezależnie od tego, jak bardzo rozwinie się twoje imperium. Możesz w nim również uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych miast, takich jak ilość dostępnych surowców czy stacjonujących jednostek. Po wybraniu grupy miast pozostałe poglądy pokażą tylko miasta z tej grupy.

II. Handlarz


Handlarz optymalizuje twoje procesy ekonomiczne. Zwiększa on twoją produkcję surowców o 30%.

III. Arcykapłanka


Arcykapłanka ma znakomite stosunki z bogami. Zwiększa ona przyrost boskich łask o 50% i wspiera twoje jednostki mityczne, dzięki czemu są one o 20% silniejsze.

IV. Dowódca


Dowódca cieszy się szacunkiem twojego wojska i potrafi jeszcze bardziej zwiększyć jego motywację. Dzięki temu jednostki lądowe są o 20% silniejsze w walce.

V. Kapitan


Kapitan to doświadczony żeglarz, który pokonał już wiele wrogich flot. Jego doświadczenie to cenne wzmocnienie dla twoich sił morskich. Jednostki morskie są o 20% silniejsze w walce, a twoje towary handlowe docierają na inne wyspy dwa razy szybciej.


Zobacz też:

>>Gry na Xbox 360 i PS3 od 20zł! Sprawdź koniecznie!<<

>>Najtańsze karty graficzne<<

>>Notebooki już od 214zł! Sprawdź<<